Site ve Tesis Yönetim Hizmetleri; 

Yönetim hizmetleri organizasyonun amaçlarına en iyi maliyetlerle ulaşabilmesi için gereken kaliteli çalışma ortamı ile destek hizmetlerinin tek bir yönetim şirketi tarafından sağlanması sürecidir. Yönetim sorumluluğunun hızla değişen bir dünyada, rekabette başarı sağlayabilmek için organizasyonun yeteneklerini arttıran faaliyetlerden biri olan, bina sistem, ekipman planlama ve yönetimi ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek olarak tanımlanabilmektedir.

Yönetim Hizmetleri Kapsamı;

Yönetim hizmetleri kapsamında güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, bahçe bakım hizmetleri, havuz bakım hizmetleri, teknik bakım hizmetleri ve yönetim danışmanlığı hizmetleri yer almaktadır. Söz konusu hizmetleri aşağıdaki gibi detaylandırabilmek mümkündür.

Özel Güvenlik Hizmetleri;

Güvenlik hizmetleri, yönetim hizmetleri kapsamında kişilere sunulmaktadır. Güvenlik hizmetleri ile kişilerin can ve mal güvenliği koruma altına alınmaktadır. Bu kapsamında güvenlik hizmetleri yönetim hizmetleri arasında en fazla tercih edilen olma özelliğine de sahiptir.

Temizlik Hizmetleri;

Temizlik hizmetleri kapsamında kişiler ev ya iş yerlerinin çok daha temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilmektedir. İnşaat temizliğinden iş yeri temizliğine kadar çeşitli temizlikler bu hizmet kapsamında gerçekleştirilebilmektedir.

Bahçe Bakım Hizmetleri;

Bahçe bakımı herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu nedenle bahçeli eve ya da iş yerine sahip olan kişiler bahçe bakımı ile ilgili profesyonel bir destek almaktadır. Söz konusu profesyonel destek kapsamında kişiler bahçelerini oldukça bakımlı bir hale getirebilirler.

Havuz Bakım Hizmetleri;

Havuzlu evlerde düzenli bir şekilde havuz bakımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde havuzlarda ciddi bir mikroplanma meydana gelebilir. Çünkü havuz birden fazla kişinin sürekli kullandığı bir alandır. Bu noktada alınan profesyonel bir havuz bakım hizmeti ile havuzları daha sağlıklı hale getirebilmek mümkündür.

Teknik Bakım Hizmetleri;

Teknik bakım hizmetleri, ev ya da iş yerlerinde teknik bir problem meydana gelmesi durumunda başvurulan bir hizmettir. Bu kapsamda teknik bakım hizmetleri ile var olan problemi çözebilmek mümkündür.

Yönetim Danışmanlığı;

Yönetim danışmanlığı, kişilere yönetim noktasında verilen bir hizmettir. Meba Danışmanlık ve Yönetim Şirketi yukarıda sıralanan tüm danışmanlık hizmetlerini müşterilerine vermektedir. Bu noktada eğer siz de söz konusu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.

Meba Danışmanlık Bina, Tesis Yönetim Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence K:3 D:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22