İstanbul Avrupa Yakası en iyi bina, tesis yönetim şirketleri arasındaki Meba Site ve Tesis Yönetim şirketleri beylikdüzü, esenyurt, hadımköy, avcılar, bahçeşehir, büyükçekmece, silivri, çatalca, halkalı, arnavutköy başta olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası başakşehir, sefaköy, küçükçekmece, yenibosna, beşiktaş, levent, etiler, sarıyer, şişli, taksim, gaziosmanpaşa, güngören, kâğıthane, bahçelievler, bakırköy, ikitelli, boğazköy, mimaroba, kıraç, topkapı ilçelerinde ve çerkezköy, çorlu bölgelerinde hizmet vermektedir.

Site ve Tesis Yönetim hizmetleri bir organizasyonun amaçlarına en iyi maliyetlerle ulaşabilmesi için gereken kaliteli çalışma ortamı ile destek hizmetlerinin tek bir yönetim şirketi tarafından sağlanması sürecidir. Yönetim sorumluluğunun hızla değişen bir dünyada, rekabette başarı sağlayabilmek için organizasyonun yeteneklerini arttıran faaliyetlerden biri olan, bina sistem, ekipman planlama ve yönetimi ile ilgili tüm çalışmaları koordine etmek olarak tanımlanabilmektedir.

Meba Site ve Tesis Yönetim Firmaları projelerinde kendi personelini istihdam ettiriyor. Sitenin veya tesisin çözüm ortağı danışmanlık bedellerinden etkilenmemesini sağladığı gibi, proje personellerinin ilerde doğabilecek ihbar ve kıdem gibi tazminatlarından tamamı ile Meba Yönetim'in kendisi sorumlu oluyor.

Meba Bina ve Tesis Yönetim Şirketleri kendi bünyesinde bulundurduğu iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi sayesinde sitelerde istihdam ettirdiği personellerin eğitimlerini mevzuatça eksiksiz şekilde sağlayıp uzmanların raporladığı risk analizleri doğrultusunda kişisel koruyucu donanım vb. gibi tüm eksiklikleri gidererek sitelerde doğabilecek iş kazalarına karşın her türlü önlemi almaktadır.

Meba Site ve Tesis Yönetim Şirketleri sizler için en güvenli ortamı sağlıyor. Fiziki güvenliğin yeterli olamayacağını düşündüğü projelerde, teknik güvenlik projeleri ile yaşam alanlarınıza teknolojiyi getiriyor.

* Meba Bina ve Tesis Yönetim Şirketleri, temizlik, teknik, güvenlik ve bakım personelini periyodik denetleyerek, denetim raporlarını da şeffaflık ilkesine sadık kalarak site sakinleri ile paylaşıyor. Yapılan hatalar tekerrür etmemesi için maksimum önlem alıyor.

Meba Bina, Tesis Yönetim Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22