VIP/Yakın Koruma hizmetimizle hedefimiz, herhangi bir açıdan tehdit altında olan bireyleri güvende kılmaktır. Bu bireyler ünlüler, üst düzey yöneticiler, politikacılar, işadamları gibi birbirinden tamamıyla farklı günlük yaşamı ve temposu olan kişiler olabilmekte. Meba Güvenlik Şirketleri Türkiye’yi ziyaret eden iş adamlarına ve sanatçılara VIP ve yakın koruma alanında profesyonel hizmet veren sayılı firmalardan bir tanesidir.

Kaliteden ödeün vermeyen Meba Özel Güvenlik Şirketleri; bu hizmeti vermeye, öncelikle kişinin karşı karşıya kalabileceği risk ve tehditleri incelemekle başlıyor, çünkü her müşterimizin risk seviyesinin farklı olduğunu biliriz. Bu incelemenin ardından yakın koruma biriminin sorumluluk ve görevlerini tanımlarız ve onları bu sorumluluk ve görevlere uygun şekilde eğitiriz. Meba Güvenlik Şirketleri İstanbul'un tüm belde ve belediyelerinde halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

Meba Vip Koruma Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22