TURİZM TESİSLERİ GÜVENLİĞİ, Kaliteli Meba Özel Güvenlik Şirketleri otellerin ve tatil köylerinin alacağı güvenlik önlemlerinin, kapının eşiğinde güvenlik personeli bulundurmaktan daha öte güvenlik tedbirleri alınması gerektiğini bilir ve güvenlik tedbirlerini buna göre uygular.

Son yıllarda dünya turizminin ülkemiz açısından gelişmesi, turistik konaklama hizmetlerinde, güvenlik konusunu ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle, Meba Güvenlik Şirketleri basmakalıp kurallar yerine otelcileğe ve tatil köylerine uygun, Uluslararası Standartlarda güvenlik tedbirleri sağlamaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı misafir konaklama hizmetlerinde, son dönemlerde yaşanılan bir takım terör eylemleri, güvenliği öncelikli tercih sebeplerinden biri yapmaktadır.

7/24 Hizmet sektöründen olan oteller ve tatil köyleri,her zamanki güvenlik usullerinden farklı olmak zorundadır. Meba Güvenlik Şirketleri otel ve tatil köylerinin güvenliğini sağlarken, bu durumun konaklayan kişilere yansıtılmaması yönünde özen göstermektedir.
Otel ve tatil köyleri güvenliğinde hedeflerin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Hedefin ana gayesi misafirlerin can ve mal güvenliği söz konusu olduğu için, bu hususta güvenlik tedbirleri alınması zorunludur. Bu durum, kapsamlı ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.
Otellerin ve tatil köylerinin koruma ve güvenlik planları çok geniş anlamda düşünülmelidir. Fiziki ve elektronik güvenlik, hırsızlıkların önlenmesi, misafir odalarının güvenliği, silah işlemleri, terörizme karşı tedbirler ve benzeri çok geniş bir çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Meba Güvenlik Şirketleri otel ve tatil köyü işletmelerinin bu konuda ihtiyacının karşılamak için hizmet sunmaktadır. Güvenlik ile ilgili olaylara karşı Meba Güvenlik Şirketleri deneyimli özel güvenlik personeliyle 5188 Sayılı Yasa çerçevesinde başarıyla hizmet vermektedir.
Turizm Tesisleri Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22