Meba Beylikdüzü Temizlik şirketleri, işletmenin temizlik ihtiyacına gore doğru hizmet modeli belirlenerek, doğru ekipman, doğru kimyasal, doğru personel ile etkin yönetim ve denetim unsurlarının büyük önem taşıdığı, yaşayan bir yapıdır. Her işletmenin temizlik ihtiyacı farklıdır. Hizmet sunulan tesis; uzman operasyon yöneticileri tarafından incelenerek, belirlenen modele göre doğru ekipman ve makine seçimi ve doğru kimyasal uygulamaları ile en etkin şekilde hizmet sunulmaktadır.

Beylikdüzü Meba Temizlik Hizmetleri A.Ş.; müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini amaç edinmiş olup, profesyonel yönetici kadrosu ve çalışanları ile, kuruluşundan günümüze kurumsal hizmet sektöründeki deneyimi sayesinde alanında markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen örnek şirketler arasındadır. Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğiyle, sadece kurumsal temizlik hizmeti ve personel destek hizmeti vermektedir. Meba Temizlik Hizmetleri A.Ş. İstanbul'un tüm belde ve belediyelerinde halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İstanbul'un en iyi, kaliteli beylikdüzü temizlik şirketleri arasındaki Meba İstanbul Avrupa Yakası temizlik şirketleri, en kaliteli ve kurumsal temizlik hizmetleri ile beylikdüzü, esenyurt, hadımköy, avcılar, bahçeşehir, büyükçekmece, silivri, çatalca, halkalı, arnavutköy, başakşehir, sefaköy, küçükçekmece, yenibosna, beşiktaş, levent, etiler, sarıyer, şişli, taksim, gaziosmanpaşa, ataköy, kâğıthane, bahçelievler, bakırköy, ikitelli, boğazköy, yeşiköy, florya, topkapı, çerkezköy, çorlu, Anadolu Yakası, adalar, ataşehir, beykoz, çekmeköy, kadıköy, kartal, kavacık, maltepe, pendik, sancaktepe, sultanbeyli, sultangazi, şile, tuzla, ümraniye, üsküdar temizlik firmaları olarak hizmet vermektedir.

Meba Temizlik Hizmetleri, Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22