SİTE VE RESİDENCE GÜVENLİĞİ, Kaliteli ve kurumsal özel güvenlik hizmetleri ile Meba Güvenlik Şirketleri sahip olduğu bilgi birikimi, sektörel deneyim, teknoloji takipçiliği ve sürekli kendini geliştiren, yenileyen kurumsal mental deki çalışanları ile çözüm ortağınızdır. Günümüz Türkiye'sinde gelişen çağa ayak uydurabilmek ve daha yüksek bir yaşam kalitesini sürdürebilmek için toplu yaşam alanı verdiğimiz siteler, fabrikalar, plazalar, iş ve alışveriş merkezleri, okul ve kampüsler, oteller, hastaneler, havaalanları, restaurantlar, fualar, spor tesisleri gibi insanların zamanlarının neredeyse tamamını geçirdiği bu yerlerde bazı hizmetlerin kesintisiz ve kalite düzeyinin düşürülmeden verilmesi ihtiyacı doğmuştur. 
Meba Güvenlik Şirketlerinin hizmet anlayışı sektörde profesyonelliğini kanıtlamış deneyimli yönetici kadrosuyla, kaliteli hizmetten taviz vermeden yürütülmesi prensibine dayanmaktadır.

Meba Güvenlik Şirketleri residence, konut ve sitelerde özel güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi için özel güvenlik görevlisi kimlik kartı sahibi, gerekli mülakat ve diğer testlerden başarı ile geçmiş personelin istihdam edilmesini tercih etmektedir. Meba Güvenlik Şirketleri  tarafından Sitenin öncelikle “risk değerlendirmesi” yapılır, giriş/çıkışlarda uygulanacak esaslar belirtilir. Sitelerde fiziki güvenlik tedbirleri, elektronik güvenlik tedbirleri ile takviye edilmelidir. Profesyonelliği ve Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız Fiziki Güvenlik, Para ve Kıymetli Eşya Nakli, K-9 Temini, Güvenlik Danışmanlığı, Elektronik Güvenlik konu başlıklarında faaliyetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Site ve Residence Özel Güvenlik Şirketleri, hizmetleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22