SANAYİ SİTELERİ GÜVENLİĞİ, En iyi güvenlik şirketleri arasındaki Meba Güvenlik Şirketleri Sanayi Sitesi Güvenliği kapsamında, güvenlik ihtiyacına yönelik iç ve dış tehditlere, çıkabilecek yangın vb. tehlikelere, içeriden ve dışarıdan olabilecek hırsızlıklara karşı deneyimli kadrolarımızla önlem almak, tehlike olması halinde derhal müdahale etmek, gerekli mercilere haber vermek konularında hizmet vermektedir. Kalite ve profesyonel çalışma anlayışıyla hareket eden Meba Güvenlik Şirketleri Sanayi Sitesi Güvenliği konusunda güven veren bir tecrübeye sahiptir. 

Meba Güvenlik Şirketleri endüstri, sanayi tesisleri, ofis binaları ve işletmelerin talepleri doğrultusunda, ayrıca hizmet sunulacak bölge ve bölgenin riskli alanları değerlendirilerek, içeriden ve dışarıdan gelebilecek her türlü güvenliği bozucu girişimlere karşı tedbirler alıp uygular. Kurumumuzun şu anki çalışmalarını ağırlıkla bina ve tesis güvenliği oluşturmaktadır. Giriş çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetlilere karşı çevre güvenliği, yangında ilk tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler verilen hizmetin parçalarıdır. Meba Güvenlik Şirketleri hizmet öncesi projelendirme ve değerlendirme yaparak, ilgili teknolojik güvenlik ekipmanları ve eğitimli, deneyimli personelleri ile kaliteli ve tam kapsamlı özel güvenlik hizmeti sunar.

Meba Güvenlik Şirketleri sanayi tesisleri, organize sanayi bölgeleri güvenlik risk analizinin yapılamasını müteakip, uygun personel maliyetleriyle güvenlik hizmeti vermektedir. Meba Güvenlik Şirketleri sanayi tesisleri, organize sanayi bölgelerine gelen ve çıkan araçların kamera kaydı tutulmakta, bölgede güvenlik birimi gece ve gündüz devriye hizmeti vermekte ve acil durumlarda (yangın, sabotaj, toplumsal olaylar, doğal afetler) en hızlı müdahaleyi yapmaktadır. Ayrıca bölgede faaliyette bulunan firmaların güvenlikleri ile işbirliği içinde çalışılmaktadır.

Sanayi Siteleri Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22