Meba Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, misafirlerinizin ve müşterilerinizin kabulünde edinecekleri olumlu izlenimin tesisinizin imajına pozitif katkı sağlayacağının farkındadır. Resepsiyon hizmetleri veren çalışanlarımız güvenlik hizmetlerine yaklaşımımız çerçevesinde eğitilmektedirler – örneğin, rutinin dışında oluşan olayları fark etme ve risk yaratabilecek durumları önceden tespit ve önleme gibi.

Meba Danışmanlık Hizmetleri personeline ziyaretçiyi karşıladığı andan uğurladığı ana kadar geçen zaman diliminde, doğru bilgi akışını sağlamalarına ve doğru yönlendirmeleri yapmalarına odaklı eğitim programları düzenliyoruz. Kendilerine özel kıyafetleri ile tesisinize değer katacak en önemli personellerden biri olan resepsiyon personellerimiz uzun mülakatlardan geçerek seçilip özenle proje için özel eğitildikten sonra görevlerine başlarlar.

Resepsiyon hizmeti bizim için yalnızca karşılama ve yönlendirmeden ibaret değildir, bu noktada, güvenli ve kontrollü erişimi sağlamak, güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmak en önemli ilkemizdir. Resepsiyon masası ve resepsiyonist misafirlerin bir şirkete geldiklerinde ilk karşılaştıkları görüntü ve izlenimdir, dolayısıyla, resepsiyon hizmeti verecek çalışanlarımızın seçimine son derece önem vermekteyiz. Müşterilerinize yüksek standartlarda, gizlilik ve güvenliği göz ardı etmeyen profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.