Meba İstanbul Özel Güvenlik Şirketleri içinde en iyi güvenlik şirketidir, Özel Güvenlik şirketimiz gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak kaliteli bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılayarak çevreyi, mekânı koruyan ve yaşanır hale getiren kurumsal bir hizmet sunmak amacındayız. İnsan emeğine dayanan kaynağımızı hedefe yöneltmek için kalite bilincini ve anlayışını tüm çalışanlara yaygınlaştırmak, özel güvenlik hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi yakalayabilmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmek, farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak temel ilkemizdir. 

En büyük özel güvenlik şirketleri arasındaki Meba Özel Güvenlik şirketleri beylikdüzü, esenyurt, hadımköy, avcılar, bahçeşehir, büyükçekmece, silivri, çatalca, halkalı, arnavutköy güvenlik şirketi başta olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası başakşehir, sefaköy, küçükçekmece, yenibosna, beşiktaş, levent, etiler, sarıyer, şişli, taksim, gaziosmanpaşa, güngören, kâğıthane, bahçelievler, bakırköy, ikitelli, boğazköy, mimaroba, kıraç, topkapı ilçelerinde ve çerkezköy, çorlu özel güvenlik firması olarak bu bölgelerde kurumsal şirketlere kaliteli güvenlik hizmeti vermektedir.

Anadolu yakası güvenlik şirketleri olarak; kartal güvenlik şirketleri, kadıköy güvenlik şirketleri, ümraniye güvenlik şirketleri, kavacık güvenlik şirketleri, sarıgazi güvenlik şirketleri, tuzla güvenlik şirketleri, pendik güvenlik şirketleri, şile güvenlik şirketleri, dudullu güvenlik şirketleri olarak kaliteli ve kurumsal özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22