ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ, En iyi özel güvenlik şirketleri olan Meba Güvenlik Şirketleri İstanbul Avrupa Yakası’nda güvenlik ihtiyacının arttığı özel toplantı, açılış, fuar, seminer, toplu geziler, konser ve spor faaliyetlerinde genel asayişi sağlıyor, davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı davetiye giriş kontrolleri, konuk yönlendirme, kalabalık kontröllü veya sergilenen ürün ya da eserlerin korunması amacıyla gerekli ekipler oluşturulup, donanımları sağlayarak geçici güvenlik hizmetlerini yürütmektedir.

Günlük organizasyon güvenliği sağlanmasında bir çok önemli detay bulunmaktadır. Doğru nitelikte personel ve doğru techizatın kullanılması, görev yeri veya bölgesinin potansiyel riskler yönünden analiz edilmesi, katılımcılar ve bölge halkının profilinin incelenmesi organizasyonun hiç bir güvenlik ihlali olmadan tamamlanabilmesi için dikkate alınması gereken unsurlardır. Konusunda uzman kadromuz ile organizasyonlarda oluşturulan güvenlik çemberi yanı sıra, hazırda bekletilen mobil ekiplerimizle geçici organizasyonlarda asayiş ve güvenliğin sağlanması için her türlü tedbiri hassasiyetle almaktayız.

Organizasyon Hizmet Alanlarımız;

  • Fuar Güvenliği
  • Parti, Toplantı ve Seminer Güvenliği
  • Açılış ve Davet Güvenliği
  • Spor Müsabakaları Güvenliği
  • Festival ve Organizasyon Güvenliği
  • Kültür Sanat Etkinlikleri Güvenliği

Organizasyon Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22