ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, AVM GÜVENLİĞİ , En iyi güvenlik şirketleri, AVM özel güvenlik Şirketi, Meba AVM Özel Güvenlik Şirketi, Günümüzde birçok insanın daha kaliteli vakit geçirebileceği ve aynı zamanda ihtiyaçlarının tümünü kolayca giderebileceği AVM’ler şuan hayatın her alanına girmiş durumda. Özellikle büyük ve modern şehirlerde yükselen AVM sayısı, beraberinde güvenlik sorunlarını da gündeme getiriyor. AVM özel güvenlik hizmeti ve daha birçok güvenlik hizmeti iş merkezlerinin zorunlu bir ihtiyacı haline gelmiştir.
Bu noktada ise Türkiye’nin en büyük AVM özel güvenlik şirketi olarak, sertifikalı profesyonel ekibimiz ile AVM içinde oluşabilecek olumsuzlukları sizden ve ziyaretçilerinizden uzak tutarak, güvenliğinizi olabilecek en profesyonel yöntemler ile sağlıyoruz.

Meba Avm Özel Güvenlik Şirketi

AVM’nizin Güvenliği Profesyonel Ellerde

AVM içinde çevresinde vakit geçiren birçok insanın güvenliğinden sorumlu olacak çalışma arkadaşlarımızla birlikte, siz ve misafirlerinize en huzurlu ortamı sağlamak adına çalışmalarımızı en profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İş merkezinizin güvenliği sizin için olduğu kadar bizim için de büyük önem taşıyor.

Kurumsal Özel Güvenlik Hizmeti

Kurumsal olarak verdiğimiz vip özel güvenlik  ve güvenlik hizmetleri ile AVM’nizin güvenliği ile alakalı olarak hiçbir şekilde bir sorun yaşamazsınız. Çünkü çalışma arkadaşlarımız görev öncesinde özel bir eğitimden geçip, ardından aldığı sertifika ile alanında uzman bir güvenlik görevlisi olarak size hizmet vermeye başlarlar.
Görev için hazır ve bilinçli olan çalışma arkadaşlarımız görev sırasında ise tesisinizin güvenliği konusundaki tüm sorumlulukları layıkı ile yerine getirerek görevini tamamlar.

AVM özel güvenlik şirketi  ve diğer tüm güvenlik hizmetleri konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan Meba Özel Güvenlik olarak bizim için güven ve görev sorumluluğu ön sıralarda gelir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ile her gün biraz daha büyüyerek güvenlik hizmetlerimizi olabilecek en mükemmel seviye ile müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Siz ve ziyaretçilerinizin AVM içinde ve çevresinde güven ve huzurunu sağlamak adına avm özel güvenlik şirketi olarak profesyonel güvenlik görevlisi arkadaşlarımız ile beraber sunduğumuz güvenceyi deneyimle mek sizin için huzurlu, bizim için ise gurur verici olacaktır. Firmamızın sağladığı bu kaliteli güvenlik hizmetleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak ve bu hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca bizi güncel olarak buradan da takip edebilirsiniz.

  • Danışmanlık Hizmetleri
  • Etkinlik Organizasyon ve Yönetimi
  • Güvenlik Hizmetleri
  • Avm Güvenlik Şirketi
  • Vip Özel Güvenlik Şirketi
  • Temizlik Hizmetleri
  • Peyzaj Hizmetleri
  • Tesis Hizmetleri

Alış Veriş Merkezleri Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22