'' Sizin Huzurunuz, Bizim Gururumuz ''

Sektörün öncü ve köklü firmalarından olan Meba Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.'nin Şirket kurucuları uzun yıllar Devletin Emniyet Birimlerinde ve Özel Güvenlik Şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Meba Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. olarak amacımız; uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sektörel birikimimizle müşteri odaklı ve şirket prensiplerimize uygun, profesyonel, kaliteli ve kurumsal özel güvenlik hizmeti sunmaktır.

Kaliteli Özel Güvenlik Şirketimiz sizlerin yaşam ve iş alanlarınızın uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturup siz değerli müşterilerimize; Özel Güvenlik Hizmetlerinin yanı sıra bina tesis yönetim hizmetleri, vıp koruma, güvenlik danışmanlığı, elektronik güvenlik sistemleri ve kurumsal ve kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal Özel Güvenlik Şirketimizin hizmet alanları; alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, fabrikalar, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, oteller, residence, siteler ve perakende mağazalar gibi pek çok farklı sektörü kapsamaktadır. İstanbul'un en iyi güvenlik şirketleri arasında olan  Meba Özel Güvenlik Firması sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceğine yoğunlaşıyor ''Sizin Huzurunuz, Bizim Gururumuz'' sloganı ile bu projeleri yürütürken bahaneler değil ‘’ÇÖZÜMLER’’ üretiyor.