'' Sizin Huzurunuz, Bizim Gururumuz ''

Meba Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. 5188 Sayılı ‘’Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’’a uygun olarak T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı ‘’Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi’’ne sahiptir.  Konusunda uzman ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz, sahip olduğumuz tecrübeyle kurumların tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında gideriyoruz. Güvenlik Şirketimiz sizlerin yaşam ve iş alanlarınızın uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturup sizlere; Özel Güvenlik Hizmetlerinin yanı sıra bina tesis yönetim hizmetleri, vıp koruma, güvenlik danışmanlığı, güvenlik sistemleri ve kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Özel Güvenlik Şirketimiz alanında uzman yönetim kadrosu ve eğitimli personeli ile huzurun ve güvenliğin sürekliliği için, her geçen gün gelişen teknolojik yenilikleri ve güvenlik yöntemlerini takip etmektedir, şirketimizin hizmet alanları; alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, fabrikalar, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, oteller, residence, siteler ve perakende sektörü gibi pek çok farklı sektörü kapsamaktadır.

En iyi güvenlik şirketleri arasında olan  Meba Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak farklı firmaların çalışmalarını aynı anda yürütürken birçok sorunla karşılaşıyoruz, yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üstünde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyor, bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceğine yoğunlaşıyoruz, bu yüzden de bu projeleri yürütürken bahaneler değil ‘’ ÇÖZÜMLER ’’ üretiyoruz.

Farkımız;

  • Kalitede mükemmeli hedefleriz,
  • Müşteri odaklıyız,
  • Yenilikçiyiz,
  • Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız,
  • Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.