Kurumsal Meba Özel Güvenlik Şirketleri Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir, dünya lideri olan bir çok ürünün sizlere ulaşmasında aracı olmaktadır. Kullandığımız ürünlerin tamamını, dünyadaki en iyi kalite ve garantiyi sağlayan ürünlerden seçmiş olmamız sorunsuz sistemler kurmamızı sağlamaktadır. Meba Güvenlik Şirketleri İstanbul’daki projelere özel montaj faaliyetleri, toptan ürün satışı ve markadan bağımsız olmak üzere servis hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen Meba Özel Güvenlik Şirketleri İnsan güvenliğinin ucuz malzemelerle riske edilemeyeceğini savunarak sektörün gözde Distribütörlerinin Bayiliğini yapıp geniş bir ürün yelpazesi oluşturmakta ve bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyata sunabilmektedir. Meba Güvenlik Sistemleri, çözüm ortakları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde her sektöre özel profesyonel çözümler üretmektedir. Tecrübeli teknik servis ekibi ile zamanında doğru adımlar atarak büyümeyi desteklemektedir. Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi prensip edinmiştir.

Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22