Kurumsal Meba Güvenlik Danışmanlık Şirketleri olarak kişi ve farklı ölçeklerdeki kurum ve kuruluşları kapsayan hizmetimizde tehdit ve risklerin seviyelendirilmesi yöntemiyle kısa ve uzun süreli danışmanlık hizmetleri yürütülmektedir. Meba Özel Güvenlik Danışmanlık Şirketleri bütün güvenlik önlemlerin incelenmesi, fiziki veya elektronik güvenlik uygulamalarının tasarlanması ve öğrenilmesi, günlük aktivitelerin incelenmesi neticesinde mevcut güvenlik prosedürlerinin değerlendirilmesi, güncellenmesi, yeni çözüm önerileri sunarak ve güvenlik ile ilgili tüm prosedürleri oluşturarak etkin bir güvenlik sistemi oluşturmaktadır. 

Kurumsal Özel Güvenlik Danışmanlığı hizmetleri ile Meba Güvenlik Danışmanlığı Şirketleri sunduğu ürün ve hizmetleri daha iyi, daha yararlı, daha kaliteli ve daha çekici hale getirmenin, yapılan  işlerin daha iyi, daha etkin ve daha verimli yapmanın yöntemlerini sürekli olarak araştırır, müşterilerinin değişen ihtiyaçları, yeni müşteri istekleri, global teknolojideki gelişmeler gibi parametreleri sürekli izleyerek ve değerlendirerek yeni inovasyon fikirleri geliştirmektedir.

Projelerine her geçen gün yenisini ekleyen Meba Güvenlik Danışmanlık Şirketleri personel eğitimlerine önem vererek, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine hedef kaydetmiştir. Şirketimiz tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak İstanbul Özel Güvenlik şirketleri arasında değişimin öncüleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz işinde uzman, güvenilirliği, dürüstlüğü ve ahlakı en yüce erdemler olarak benimsemiş yönetici kadrosu ile birlikte, kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle; özel güvenlik firmaları arasında haklı bir güvenilirlik ve saygınlık kazanmıştır.

Meba Güvenlik Danışmanlık Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22