EĞİTİM KURUMLARI, OKUL GÜVENLİĞİ, Kurumsal ve kaliteli özel güvenlik hizmetleri ile sorunsuz ve kesintisiz bir eğitim, öğretimin sağlanabilmesi için öğretmenlerin ve öğrencilerin kendilerini güven içerisin de hissetmesi sağlamaktayız. Bu kapsamda okul içindeki ve dışındaki tehdit unsurları hesaba katılarak etkin bir güvenlik ortamı sağlanmalıdır.

Meba Özel Güvenlik Şirketleri olarak; Öğrenci ve çalışanların haricindeki kişilerin okul binasına giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutuyor, öğrenciler arasında gerçekleşmesi muhtemel şiddet olaylarını ve provoke edici eylemleri engelliyoruz.

Alkol, uyuşturucu vb. zararlı alışkanlıklara karşı koruyucu ve engelleyici önlemler alıyor, her türlü istismara karşı öğrenci ve öğretmenleri koruyoruz. Bu hizmetimizle İstanbul Avrupa Yakası'nda eğitim kurumlarında  özel güvenlik hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Eğitim Kurumları Okul Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22