SAĞLIK KURUMLARI, HASTANE GÜVENLİĞİ, En iyi güvenlik şirketi olan Meba Özel Güvenlik Şirketleri istanbul'un tüm belde ve belediyelerinde halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır, özel güvenlik şirketleri arasında en kaliteli  hizmeti bekliyorsanız lütfen Meba Güvenlik Şirketini arayınız.

Sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda sağlanan özel güvenlik faaliyetleridir. Hastaneler 7 gün 24 saat hizmet veren organizasyonlardır. Dolayısıyla sektör, içinde pek çok riski barındırmaktadır. Meba Güvenlik Şirketleri olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışanların zarar görmesine yol açabilecek her türlü işlem ve süreçler ile ilgili alınacak tedbir ve iyileştirme uygulamalarına yönelik faaliyetleri gerçekleştirerek, kötü niyetli kişilerin sabotaj teşebbüslerine karşı çevre güvenlik hizmetlerini sağlıyoruz.

Sağlık Kurumları Hastane Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22