KAMU KURUMLARI GÜVENLİĞİ, Türkiyenin en iyi güvenlik şirketlerinden olan Meba Özel Güvenlik Şirketleri kamu kurumları ve özel şirketler için yılların deneyimiyle yasal mevzuata uygun olarak güvenlik hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi özel güvenlik şirketlerinden biri olmanın sorumluluğu ve yaptığı işin ciddiyetine sahip çalışanlarıyla kamu ve özel şirket çalışanlarının güven ortamında çalışması için gerekli stratejiyi belirler ve uygular.

Güvenli bir ortam yaratan Meba Güvenlik Şirketleri her gün binlerce kamu ve özel sektör çalışanı için huzurlu ve stresten uzak bir iş yeri sunar. İstanbul Avrupa Yakası'nda en tercih edilen firma olan Meba Güvenlik Şirketleri yıllar içinde büyümeye ve koruması altına aldığı insanlar için çalışmaya devam ediyor.

Meba Güvenlik Şirketleri istanbul'un tüm belde ve belediyelerinde halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır, özel güvenlik şirketleri arasında en kaliteli  hizmeti bekliyorsanız lütfen Meba Güvenlik Şirketlerini arayınız.

Kamu Kurumları Güvenliği, Meba Özel Güvenlik Şirketleri iletişim, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Cumhuriyet mahallesi 1988 Sokak No:4 Papatya1 Residence Kat:3 Daire:35 Avcılar / Hadımköy / Beylikdüzü / Esenyurt / İSTANBUL  (0212) 852 63 22 - (0546) 852 63 22